Izplatītāju tīkls

Mūsu pasaules mēroga partneru izplatītāju un mazumtirgotāju tīkls ir mūsu panākumu neatņemama sastāvdaļa.

Mottra Caviar nopietni uztver ne tikai augstākās kvalitātes kaviāra ražošanas procesu, bet arī mūsu oficiālo izplatītāju piegādāto produktu un servisu kvalitāti. Mums ir svarīgi saglabāt augstākās kvalitātes produktu kvalitāti visā pasaulē.

Mūsu oficiālie izplatītāji Japānā, ASV, Lielbritānijā, Honkongā, Austrālijā, Itālijā, Melnkalnē, Beļģijā un Spānijā garantē visaugstāko piegādātās produkcijas kvalitāti! Pirms pasūtījuma veikšanas kaviāra piegādei, lūdzu, sazinieties ar mūsu oficiālo izplatītāju savā valstī.

Jūs varat arī kļūt par mūsu oficiālo izplatītāju! Sazinieties ar Mottra Caviar galveno biroju un kļūstiet par mūsu oficiālo izplatītāju savā valstī!

Kļūstiet par mūsu oficiālo

izplatītāju

Kļūstiet par mūsu oficiālo

mazumtirgotāju

Atsauksmes

 • Francesco Mazzei
  Kopš mēs sākām piedāvāt Mottra kaviāru ar vienu no L'Anima īpašajiem ēdieniem, tas ir kļuvis vēl populārāks. Smalkā garša vienkārši paceļ ēdienu un piešķir tam papildu garšas uzliesmojumu.
  Francesco Mazzei
  Chef and Patron of L'Anima
 • Mark Hix
  Mottra kaviārs. Tas arī ir viss. Kāpēc jums vajag kaut ko citu? Kaviārs no savvaļas zivīm paliks pagātnē, jo vairs nav tik daudz stores. Papildus ilgtspējības aspektam ikri ir daudz mazāk sālīti nekā tradicionālie ikri, tāpēc jūs varat baudīt patieso ikru garšu.
  Mark Hix
  Chef, author and entrepreneur
 • Ewan Venters
  Mottra kaviārs ir ne tikai dabīgs, bet ari tiek ražots, rūpējoties par zivīm, jo ​​tie nav griezti lai tikai dabūt ikrus, bet gan slaukti.
  Ewan Venters
  CEO of Fortnum & Mason Co
 • John Walsh
  Tas [Mottra Caviar], kā es gaidīju, bija ar garšīgu tekstūru, taču bija daudz smalkāks par jebkuru kaviāru, kuru es atcerējos iepriekš.
  John Walsh
  The Independent
 • Duke of Edinburgh's Household
  Liels paldies par jūsu ātro apkalpošanu.
  Duke of Edinburgh's Household
  Buckingham Palace
 • Louis B. Susman
  Liels paldies par jūsu... naturālu un ētisko kaviāru.
  Louis B. Susman
  Ambassador, Embassy of the United States of America in London
 • Mitchell Tonks
  Savvaļas kaviāru ir ļoti grūti iegūt, un tā trūkuma dēļ mums jāpadomā par to izmantošanu. Mottra kaviārs ir laba alternatīva, un garša ir lieliska. Daži saimniecībā audzēti ikri pēc garšas var būt dubļaini vai pārāk sāļi, bet Mottra produktos tā nav. Tie ir pirmšķirīgi.
  Mitchell Tonks
  Award-winning food writer, restaurateur and fishmonger

JUBILEJAS SVINĒŠANA

MOTTRA 20 GADI